Операційний стіл Lojer Scandia SC330

Операційний стіл Lojer Scandia SC330

Сучасний електрогідравлічний операційний стіл, що має провідну на ринку функціональність, адаптованість і дизайн

Головні характеристики:

  1. Три подвійних колеса забезпечують легкість маневрування і поворот столу в потрібному положенні
  2. Ергономічний ручний пульт управління, можливість управління однією рукою
  3. Ложе складається з 6,7 або 9 секцій, які можуть бути легко змінені відповідно до вимог при різних операціях
Операционный стол Lojer Scandia SC330

Загальна інформація

Scandia SC330 – сучасний електрогідравлічний операційний стіл з провідними на ринку характеристиками функціональності, адаптивності і дизайну. Операційний стіл Scandia SC330 задовольняє вимогам хірургічних операцій всіх видів. Стіл Scandia – надійне рішення, яке зручне у використанні, розраховане на перспективу для операційних.

Модульне ложе столу спроектовано таким чином, щоб відповідати анатомії людського тіла, забезпечуючи оптимальну опору при будь-якій хірургічній операції. Висота столу регулюється в діапазоні 650 – 1010 мм. Поздовжній зсув стільниці (додаткова опція) робить стіл ще більш адаптованим до проведення різного виду процедур.

Два ручних пульта управління і система Bluetooth

Кожен операційний стіл Scandia SC330 оснащений двома ручними пультами управління. Один з пультів може бути за додатковим замовленням замінений бездротовим пультом управління Bluetooth. Чіткі, логічні символи гарантують правильний вибір функцій навіть в умовах напруженої роботи. Ручний пульт управління розміром з мобільний телефон розроблений в розрахунку на використання його однією рукою; його ергономічний дизайн і матеріали – найвищого ґатунку.

Чудова ергономіка – гнучкі регулювання і зручна адаптованість

Електричне регулювання модульного ложа столу працює плавно і точно, гарантуючи повний комфорт і безпеку як для пацієнта, так і для медичного персоналу. Різні сегменти ложа столу легко замінюються, створюючи різні конфігурації в залежності від вимог до позиціонування пацієнта при різних хірургічних операціях.

Тонка, легка конструкція ложа столу забезпечує безпечні, ергономічні і безперешкодні умови роботи медичного персоналу. Поздовжній зсув стільниці (додаткова опція) забезпечує безпечне і просте виконання таких процедур, як сканування всього тіла з використанням С-дуги.

Мінімальна висота (650 мм) є максимально низькою, але в той же час залишає достатній простір під підставою для ніг або для столика Майо.

Image

Максимально збільшена навантажувальна здатність, стійкість і маневреність

У розділі “Технічні дані” представлена ​​інформація про безпечне робоче навантаження і максимальну вантажопідйомність. Висока квантажопідйомність полегшує проведення операцій з пацієнтами, які мають надлишкову вагу, що стає все більш поширеним явищем.

Оригінальна конструкція столу Scandia створює ергономічне, вільне робоче середовище.

Неперевершену стійкість столу Scandia забезпечує  унікальний механізм фіксації підстави.

Переміщення та транспортування столу Scandia не вимагає особливих зусиль завдяки трьом збалансованим здвоєним колесам. Також поставляється по додатковому замовленням направляюче колесо з електричним керуванням або опція моторизованого приводу пересування столу.

Надійна, безперебійна повсякденна експлуатація столу забезпечується двома потужними акумуляторними батареями.

Операційний стіл Lojer Scandia SC330
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
ПРИЛАДДЯ
ЗАПИТАТИ ПРО ЦЕЙ ПРОДУКТ