Операційний стіл Scandia SC440

Операційний стіл Scandia SC440

Електричний операційний стіл

Головні характеристики:

  1. Стіл можна використовувати для різних видів хірургічних операцій.
  2. Одночасне переміщення різних секцій, запрограмовані положення, функція нульового положення
  3. Відмінне співвідношення ціни і якості
Операционный стол Scandia SC440

Загальна інформація

Scandia SC440 – це відмінний вибір, якщо ви шукаєте високоякісний і універсальний операційний стіл для тривалих і короткотривалих операцій. Електричний операційний стіл володіє всіма функціональними можливостями і універсальністю, необхідними для хірургічних операцій, і при цьому відрізняється чудовим співвідношенням ціни і якості. Нова технологія електродвигуна, що дозволяє одночасне переміщення різних секцій та швидше регулювати положення столу забезпечує високу якість та маневреність.

Image

Універсальні хірургічні позиції

Поздовжнє зміщення стільниці разом з модульними елементами секцій забезпечує широкий спектр різних хірургічних положень, включаючи положення flex і reflex. Завдяки широкому асортименту аксесуарів, стіл Lojer Scandia SC440 забезпечує ергономічне і анатомічно оптимальне положення тіла пацієнта. Операційний стіл має чотири програмовані положення пам’яті і нульове положення.

Функціональний дизайн

Scandia SC440 доводить, що елегантний дизайн також може бути практичним. Електричний операційний стіл ретельно розроблений для забезпечення максимальної ефективності та більшого простору для хірургів. Функціональна і продумана конструкція рами забезпечує легкість очищення і високий рівень гігієни – наприклад, всі бризки води стікають по каркасу на підлогу. Завдяки продуманій і чіткій конструкції Scandia SC440 також легко і швидко обслуговувати.

Відмінне співвідношення ціни та якості

Scandia SC440 – це відмінний вибір, якщо ви шукаєте високоякісний і універсальний операційний стіл для денної і / або короткострокової хірургії. Стіл має всі функціональні можливості і універсальність, які необхідні для хірургічних операцій, при відмінному співвідношенні ціни і якості.

Операційний стіл Scandia SC440
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
РОЗМІРИ
ПРИЛАДДЯ
ЗАПИТАТИ ПРО ЦЕЙ ПРОДУКТ