Компанія Lojer

Lojer – провідний виробник медичних меблів
і реабілітаційного обладнання Фінляндії.

Image

Про компанію

Виробничі підрозділи Lojer розташовані в Састамале, Лахті та Кемпеле. У нас працюють 150 чоловік в Фінляндії і 180 чоловік у всій групі компаній.

Дізнатися більше про Lojer »

Image

Історія

Історія групи компаній Lojer починається з 1919 року, коли обробник металу Нііло Ранні заснував Vammalan Konepaja. Спочатку в майстерні ремонтувалися серед інших велосипеди та дитячі коляски.

Читати про історію Lojer »

Image

Відгуки

Ми поставили понад 100 тис. одиниць обладнання по всьому світу. Ви можете прочитати історії клієнтів і деякі їхні відгуки на нашому сайті, а також ознайомитися з нашими проектами.

Відгуки про продукцію Lojer »

Image

Контакти

Хочете дізнатися більше про продукт, запросити цінові пропозції, зв’язатися з конкретною контактною особою або залишити відгук про нашу діяльність?

Контакти Lojer »

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Image

Якість і навколишнє середовище

Робота в рамках принципів сталого розвитку. Крім власної системи оцінки якості продукції ми користуємося послугами незалежної лабораторії Технічного дослідницького центру Фінляндії.

Дізнатися більше про це »

Image

Кодекс компанії

Lojer прагне дотримуватися всіх своїх соціальних зобов’язаннь перед клієнтами і має статус надійного партнера, що підтверджується сертифікатом Luotettava Kumppani.

Читати про кодекс Lojer »

Image

Переробка відходів

Наш сервіс також включає переробку виведеного з експлуатації медичного обладнання.

Дізнатися більше про переробку відходів »

ОСТАННІ ПОДІЇ

Image

Вакансії (на фінському)

Image

ЗМІ про нас (на фінському)