Про компанію

0
працівників
0
оборот
0
% частка експорту
0
країн, які використовують нашу продукцію

Фахівці з медичних меблів та фізіотерапії

Група компаній “Lojer” – це провідний виробник медичних меблів та реабілітаційного обладнання Фінляндії, а також найбільший роботодавець країни в цій галузі. Компанії 100 років, і вона все ще перебуває в приватній власності. Виробничі майданчики компанії знаходяться в фінських містах Састамала, Лахті та Кемпеле. Компанія має кредитний рейтинг AAA.

В Фінляндії у нас працюють 150 чоловік безпосередньо, а також кілька десятків співробітників влаштовані через субпідрядників. В цілому, у нас працює 180 осіб у чотирьох країнах, а річний оборот компанії складає більше 40 мільйонів євро. Близько 60% обороту припадає на експорт. Нашими основними експортними ринками є Скандинавія, Центральна Європа, Росія і Близький Схід.

У травні 2019 року компанія Lojer придбала компанію Merivaara Oy, виробника госпітального обладнання, що базується в Лахті.

Фінське виробництво

Сталеві частини продукції Lojer виробляються з використанням фінської сировини. Деталі до продукції виготовляють дочірні підприємства Lojer. Крім того, деякі комплектуючі, наприклад, колеса, двигуни і газові пружини, поставляються з Західної Європи. Ми є єдиним виробником медичного обладнання в Фінляндії, що виробляє продукцію на своїй території у власному ливарному цеху. Наше обладнання виробляється в Фінляндії з використанням найякісніших матеріалів і сучасних технологій, таких як керовані комп’ютером лазерна різка, обробка, зварювальні роботи і автоматичні лінії забарвлення.

Найбільший постачальник фізіотерапевтичного обладнання в скандинавських країнах

Lojer Group є провідним роздрібним постачальником фізіотерапевтичного обладнання та продукції в скандинавських країнах. Lojer і його дочірні компанії працюють в чотирьох країнах: Lojer Oy (Фінляндія), Medema Physio Ab і Hegu Svenska Ab (Швеція), Fysiopartner As (Норвегія) і OOO Lojer Medical (Росія).

Крім власного виробництва, Lojer Group пропонує своїм клієнтам широкий спектр високоякісних товарів для фізіотерапії від провідних світових брендів через ефективну систему дистрибуції та інтернет-магазини в усіх країнах Північної Європи.