Сервісне обслуговування

Протягом повного життєвого циклу продукції

Для безпеки пацієнтів і медичних працівників необхідно, щоб медичне обладнання залишалося в гарному стані і відповідало стандартам протягом усього терміну служби. Термін експлуатації медичного обладнання Lojer складає понад 15 років. На додаток до широкого спектру медичного обладнання компанія Lojer пропонуємо своїм клієнтам технічне і сервісне обслуговування для підтримки продукції в хорошому стані.

Image

Контракт на обслуговування

Контракт на обслуговування з Lojer має фіксовану вартість, залишаючи клієнтові можливість зосередитися на своїй основній діяльності. Відповідно до контракту фіксована щомісячна сума покриває витрати на обслуговування всього обладнання, річне обслуговування (профілактичне обслуговування), ремонт і запчастини, в тому числі витрати, пов’язані з природним зносом або несправністю.

Дізнатися більше про контракт на обслуговування »

Image

Лізинг

Довгострокова оренда (лізинг) – це оренда обладнання, розрахована на довгі роки. Вам не потрібно платити повну суму обладнання, і витрати легко планувати на роки вперед, зменшуючи фінансовий ризик, пов’язаний із закупівлею обладнання. Після закінчення терміну лізингу обладнання переходить у власність покупця.

Дізнатися більше про можливості оплати »

Image

Запасні частини

Ми надаємо послуги з постгарантійного технічного обслуговування, ремонту і запасних частин для наших клієнтів, включаючи всю продукцію, вироблену компанією Lojer. При професійному обслуговуванні обладнання працює протягом дуже тривалого часу, а вартість життєвого циклу знижується. Ми обіцяємо, що у нас ви завжди отримаєте найнижчу ціну на запасні частини до продукції Lojer. Зв’яжіться з нами!

Дізнатися більше про технічне обслуговування »