Ліжечко для новонароджених Merivaara 381

Ліжечко для новонароджених Merivaara 381

Безпечне дитяче ліжечко, що регулююється

Головні характеристики:

  1. Безпечне та міцне
  2. Просте в транспортуванні
  3. Легко тримати в чистоті

Ліжечко для новонароджених 381 розроблене для ергономічного піклування про новонароджених. Ліжечко 381 легко пересувається за рахунок коліс діаметром 100 мм, 2 колеса з блокуванням. Можливість підвезти ліжечко поверх батьківського ліжка. Для підвищеної безпеки ліжечко оснащене позицією Тренделенбург. Ліжечко відрізняється малою вагою і легкістю очищення. Для економії простору ліжечка легко встановлюються одне в інше. Каркас ліжечка - хромований метал, люлька виконана з прозорого акрилу.

Кроватка для новорожденных Merivaara 381

Технічні характеристики:

  • Хромована рама
  • Дитяча люлька з прозорого акрилу
  • Доступні дитячі гігієнічні матраци
  • Металева сітчаста корзина для речей в нижній частині ліжечка (опція)
  • Регулювання Тренделенбург і антиТренделенбург
Кроватка для новорожденных Merivaara 381

Дитячі матраци

Хороші базові матраци для новонароджених і дітей. Основою матраців серії 902 і 905 є вогнетривкий пінопласт R25085 (25 кг / м³). У серії 908 підстава з вогнетривкої піни D33145 (33 кг / м³). Чохол з гігієнічної тканини, що легко чистити, з поліуретановим покриттям, тканина водонепроникна, але пропускає вологу, що дозволяє шкірі дихати. Займистість за стандартом IMO FTPC частина 9. Всі матраци Fysicon мають маркування CE.

Країна виробництва Фінляндія. Надійні і прості в догляді матраци, які можна використовувати з обох сторін. Розміри 38 x 62 x 5 см.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ
РОЗМІРИ
ЗАПИТАТИ ПРО ЦЕЙ ПРОДУКТ

Інші продукти в цій категорії