Протимікробні діагностичні столи для маленьких пацієнтів в Новій дитячій лікарні

Протимікробні діагностичні столи для маленьких пацієнтів в Новій дитячій лікарні

У вересні 2018 року в Міелахті (Гельсінкі) відкрилася Нова дитяча лікарня (Uusi lastensairaala), в якій лікуються діти з усієї Фінляндії. Пацієнти у віці від самих маленьких до 15 років. Лікування багатьох серйозних дитячих захворювань, особливо кардіохірургії та трансплантації, знаходиться в центрі уваги Нової дитячої лікарні. Компанія Lojer поставила в лікарню майже 80 антибактеріальних оглядових столів і більше 200 візків.

Нова дитяча лікарня створювалась з врахуванням побажань сімей та дітей. Клініка орієнтована на сім’ю: під час перебування дитини батьки можуть перебувати поруч з ними цілодобово. Мета полягає в тому, щоб максимально скоротити час перебування в лікарні. В лікарні збільшено число денних операцій, а також амбулаторних і денних візитів до лікарень. Для пацієнтів, що потребують тривалого в лікарні є ігрова та молодіжна зони і лікарняна школа.

  • Нашою метою є те, щоб Нова дитяча лікарня стала кращою дитячою лікарнею в світі. Це високоякісний і безпечний догляд за пацієнтами, сучасні і функціональні медичні послуги, увага до дітей і їх сімей, компетентність персоналу, активні дослідження, говорить Пекка Лахденне, фахівець з дитячих хвороб, яка працювала менеджером проекту в Новій дитячої лікарні.
  • У Новій дитячої лікарні діти не є пасивними пацієнтами, їх думку беруть до уваги, наприклад, при оформленні інтер’єру, дизайні меблів і вікон та розвитку цифрових послуг. Однак краще, що є, це те, що сім’ї можуть бути залучені в догляді за дітьми постійно, навіть в реанімацію.

Оглядові столи для дітей

Висока якість, практичність і придатність для лікування пацієнтів з різними антопрометричними характеристиками були ключовими факторами при закупівлі меблів для нової дитячої лікарні. Компанія Lojer поставила майже 80 оглядових столів 4040X.

  • 4040X – може опускатися найнижче серед всіх інших оглядових столів . Його висота в нижньому положенні складає всього 40 см, тому він особливо добре підходить для педіатричної лікарні: навіть найменші пацієнти можуть легко дістатися на стіл. Висота може регулюватися до 95 см, каже комерційний директор Lojer Йоуні Максімайнен.

Антибактеріальні меблі

Оглядові столи Lojer 4040X є протимікробними. Протимікробна меблі для лікарень використовується для профілактики інфекцій, що поширюються через контактні поверхні.

Профілактика поширення інфекцій має для нас першорядне значення. За словами Пеккі Лахденне, це вже було враховано при плануванні лікарняних установ. Корпус Lojer 4040X забарвлений в антимікробний колір, а в оббивці використовується обробка іоном срібла.

  • До аксесуарів, що надається разом з столом, відносяться мідні протимікробні або пофарбовані поверхні. Чітка структура столу також полегшує очистку. Регулювання столу здійснюється за допомогою ножних педалец, завдяки чому контакт з пацієнтом залишається безперервним і в той же час забезпечує безперебійну роботу медичного персоналу, каже Ярмо Лааксо, регіональний менеджер з продажу Lojer.