Ліжка в оренду для пацієнтів паліативної допомоги в Гельсінкі

Ліжка в оренду для пацієнтів паліативної допомоги в Гельсінкі


Щороку 15 000 фінів потребують паліативного догляду. Близько половини з них хочуть провести останні дні вдома, в знайомій обстановці, зі своїми близькими. Лікарні Гельсінкі надали ліжка для догляду за своїми пацієнтами, які раніше проходили лікування в будинках для людей похилого віку. Місто Гельсінкі хотів удосконалити свій процес і організував публічний тендер на оренду ліжок. В якості постачальника ліжок була обрана компанія Lojer. Трирічний контрактний період почався в серпні 2013 року.

“Ліжко Modux добре підходить для домашнього догляду”, – розповідає Йоуні Максімайнен, директор з продажу компанії Lojer. – Складається і легко переноситься: може поміститися в невеликий ліфт і вузькі двері. Ліжко приходить в робоче положення за допомогою власного двигуна за кілька хвилин. На додаток до ліжка, ми також постачаємо матрац, який відповідає всім потребам клієнта.

Робота з Lojer
Секретар відділення, що практикує медсестра Яана Саміо-Ярвінена з Північної лікарні міста Гельсінкі, рада співпраці з компанією Lojer.

  • Половина наших пацієнтів є паліативними, або симптоматичними, онкологічними хворими, що проходять знеболююче лікування. Вони працюють на дому за підтримки домашнього догляду і домашньої лікарні. Згодом їх стан може швидко погіршуватися. В цьому випадку Картира ситуація, і якщо знадобиться ліжко для годування грудьми, вона повинна бути доступна якомога швидше. Наприклад, пацієнтові буде надана допомога в подоланні постави за допомогою ліжка, що полегшить дихання. Служба Lojer відмінно відреагувала на наші потреби. Після того, як ми замовили доставку ліжка, пацієнт отримує її не пізніше, ніж на наступний день або в той же день.

“Коли в домашній лікарні виникає необхідність в ліжку для годування дитини, важливо, щоб комфортна ліжко пацієнта доставлялася швидко і продумано”, – говорить Йоуні Максімейнен. – Наш водій доставить ліжко і подбає про її безпечному розміщенні: відкрийте її та переконайтеся, що ліжко відразу ж доступна. Ми також навчили наших водіїв брати до уваги делікатність ситуації.

За допомогою Lojer медичний персонал Служби прокату і транспорту міста Гельсінкі може зосередитися на найважливішому: догляді за пацієнтами. Це приклад сфери діяльності, в якому Lojer пропонує своїм клієнтам самий універсальний пакет послуг.