Image

Антимікробне покриття оббивки знищує коронавірус більш ніж на 90 відсотків протягом години

Покриття, яке використовує компанія Lojer для оббивки своєї продукції, отримало сертифікати ISO.

Запобігання поширенню коронавірусної інфекції відіграє ключову роль в боротьбі з пандемією. Антимікробний матеріал для меблів фінського виробника медичних меблів Lojer довів свою високу ефективність в тестах на знищення коронавірусу. Передова технологія покриття, використовувана в оббивці, отримала сертифікати ISO, які підтверджують здатність матеріалів знищувати віруси або запобігати їх зростанню.

Для оббивних матеріалів Future, що входять в асортимент антимікробних виробів Lojer, використовується технологія покриття, що отримала міжнародні сертифікати ISO 18184, ISO 21702 та ISO 22196. Згідно ним вимірюють, наприклад, здатність тканин і пластика знищувати віруси або запобігати їх зростання. Отримання сертифікатів ISO вимагає постійного контролю і тестування зовнішніми незалежними випробувальними лабораторіями.

Серед іншого, тести показали, що вже протягом години після контакту оббивний матеріал знищив майже 93 відсотки вірусів, а за 90 хвилин – уже понад 95 відсотків. Активність коронавіруса знизилася на 99,9% через 24 години після контакту з поверхневим матеріалом.

«Сертифікати підтвердили ефективність протимікробних засобів і проти коронавирусу. Гігієна завжди важлива в охороні здоров’я, а під час пандемії коронавіруса її значення значно збільшується », – каже Сюзанна Ранта-Ахо, фахівець з розробки продуктів Lojer.

Матеріал оббивки Future можна використовувати, наприклад, в оглядових столах, медичних стільцях, фізіотерапевтичних і масажних столах. Технологія покриття Future розроблена партнером Lojer, який довгий час співпрацює з нами.

Антимікробний ефект зберігається протягом усього терміну служби продукту.
Ще один ефективний компонент в боротьбі з коронавірусом і іншими інфекціями – це епоксидне порошкове покриття, яке має антимікробні властивості завдяки добавкам створені за допомогою технології BioCote®.
«Згідно з дослідженнями, кількість певних мікробів, таких як MRSA і бактеріальна паличка, було зменшено на 99,5% за дві години і на 99,9% за 24 години на поверхнях BioCote®. Технологія BioCote® також була протестована проти коронавірусу: штам вірусу був зменшений на 90% за дві години », – каже Ранта-Ахо.
Антимікробні властивості всіх протимікробних продуктів Lojer зберігаються протягом усього життєвого циклу продукту, а очищення поверхонь не знижує ефективність властивостей.

Lojer є частиною фінського HygTech Alliance.
Протимікробні системи Lojer зменшують кількість внутрішньолікарняних інфекцій. Антимікробні матеріали оббивки і поверхні, а також функції безконтактної роботи з обладнанням підвищують безпеку як медичних працівників, так і пацієнтів.
Разом з іншими п’ятьма фінськими компаніями – Oras, Isku, Abloy, Teknos і Korpinen – Lojer входить в альянс HygTech, який розробляє комплексні рішення і продукти для зниження інфекцій в лікарнях та інших місцях.

Додаткова інформація про використовувані стандартах ISO і випробуваннях

ISO 18184
• Антивірусний текстильний тест, який вимірює віруліцидну антимікробну активність текстильних та інших пористих матеріалів
• Віруліцидний ефект технології покриття, що використовується для оббивного матеріалу Future проти коронавірусу становить майже 93% протягом однієї години після контакту і більше 95% через 90 хвилин
• У тестуванні використовувався котячий коронавірус. Він належить до тієї ж родини Coronaviridae, що і SARS-Co.

ISO 21702
• Антимікробний поверхневий тест, який вимірює противірусну активність на пластику та інших непористих поверхнях
• Призначений для перевірки здатності поверхонь знищувати віруси, які вступили в контакт з поверхнею матеріалу
• Активність коронавірусу знижується на 99,9% через 24 години після контакту з покриттям оббивного матеріалу Future
• У тестуванні використовувався котячий коронавірус. Він належить до тієї ж родини Coronaviridae, що і SARS-Co.

ISO 22196
• Антимікробний поверхневий тест, який вимірює антибактеріальну активність пластмас та інших непористих поверхонь
• Розроблено для перевірки здатності пластиків і інших подібних матеріалів вбивати або запобігати зростанню мікроорганізмів протягом 24 годин
• Зниження антибактеріальної активності на поверхні оббивного матеріалу Future становить R ≥ 2, що відповідає зниженню на 99%.
• Тестування проводилося з наступними бактеріями: Staphylococcus aureus, стійким до метициліну Staphylococcus aureus (MRSA), Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae.
• На поверхні, обробленої епоксидним порошковим покриттям BioCote®, кількість мікробів (S. aureus і E. coli) знижується на 99,5% за дві години і на 99,9% за 24 години, а кількість коронавируса на до 90% за дві години
• У тестуванні BioCote® використовувався той же коронавірус кішок, що і в тестуванні технології покриття, що використовується для Future.