Акушерське ліжко Merivaara Optima

Акушерське ліжко Merivaara Optima

Популярне і безпечне акушерське ліжко з універсальним регулюванням

Головні характеристики:

  1. Забезпечує кілька варіантів безпечних поз для пологів
  2. Акушерка може легко отримати доступ до матері з різних позицій
  3. В наявності три різні моделі Optima для різних потреб
Акушерская кровать Merivaara Optima

Загальна інформація

Акушерське ліжко Optima забезпечує безпечні, комфортні та ергономічні пологи на всіх етапах, а також при необхідності спеціальної медичної допомоги. Оновлене ​​ліжко Optima було розроблено з урахуванням потреб матері, акушерки і лікаря. Особливу увагу ми приділяємо ергономіці, безпеці і мобільності, щоб допомогти створити кращі умови як для сім’ї, так і для медичного персоналу.

Кілька пологових місць в одній установці забезпечують більший комфорт для матері. Акушерка може легко отримати доступ до матері з різних позицій, що покращує ергономіку і безпеку. Крім того, ліжко оснащене електричним або ручним Тренделенбург і швидкознімною задньою секцією з ручним керуванням для підвищення безпеки. Антибактеріальне покриття рами в поєднанні з прозорою конструкцією рами забезпечує легкість очищення і високий рівень гігієни. Акушерське ліжко Optima також може бути використане для транспортування всередині лікарні.

Модельний ряд

4-моторна модель: електричне регулювання висоти, спинної секції, ножної секції і регулювання Тренделенбург. Висування ножної секції вручну, ручне регулювання нахилу ножної секції. Ручний привід Тренделенбург і екстрене регулювання спинної секції вручну.

2-моторна модель: електричне регулювання висоти і спинної секції. Висування ножної секції вручну, Ручний привід Тренделенбург і екстрене регулювання спинної секції вручну.

Гідравлічна модель: гідравлічне регулювання висоти, пневматичне регулювання спинної секції. Ручний привід Тренделенбург і екстрене регулювання спинної секції вручну.

Image

Технічні характеристики:

  • Колір каркаса – сріблястий
  • Центральне блокування коліс
  • Опорні рукоятки для породіллі
  • Знімна ємність на 12 літрів
  • Висунута ножна секція (в 4-моторної моделі з функцією нахилу)
  • Затискачі для опор по Гопелю
  • Набір матраців
Акушерське ліжко Merivaara Optima
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
РОЗМІРИ
ПРИЛАДДЯ
ЗАПИТАТИ ПРО ЦЕЙ ПРОДУКТ

Інші продукти в цій категорії