Lojer здійснить поставку ліжок в госпіталь Karolinska

Lojer здійснить поставку ліжок в госпіталь Karolinska

Фінська компанія Lojer була обрана одним із трьох постачальників ліжок в госпіталь Karolinska у Сольні, передмісті Стокгольма – для нового корпусу госпіталю. В кінці минулого року компанія також почала активні продажі в Саудівську Аравію. Поставки за межі Фінляндії ростуть з кожним роком, сьогодні експорт складає більше 60%.

Значний успіх на ринку Швеції. Початок продажів в Саудівській Аравії

І Швеція, і Саудівська Аравія є досить новими ринками лікарняного обладнання для компанії. Новий госпіталь Karolinska вибрав ліжка Lojer за результатами міжнародного тендеру.
«В результаті були обрані ліжка трьох різних виробників. Lojer виявився в серйозній компанії – двома іншими постачальниками обрані світові лідери ринку медичних ліжок », – пояснює Віллі Лайне – генеральний директор Lojer.

Перша партія ліжок вже відвантажена в Швецію з заводу компанії в Кемпеле.

«Karolinska є всесвітньо визнаним піонером сучасних медичних технологій, новий госпіталь стане одним з передових європейських проектів в цій галузі. Участь в даному проекті для нас – велике досягнення. Факт участі і перемоги в конкурсі вже значно збільшив інтерес до нашої продукції з інших країн».

Експорт в Саудівську Аравію виріс вчетверо

На сьогоднішній день ринок Саудівської Аравії є одним з найцікавіших для фінських медичних компаній. Експорт сучасних медичних технологій в цю країну зріс на 40% з 2014 року. Lojer також намагається закріпитися на цьому ринку.

«Для нас це новий ринок, ми прийшли туди зовсім недавно. Наші зусилля вже дають результати: наші продажі в 2015 році зросли в 4 рази в порівнянні з 2014 роком і ми очікуємо подвоєння в цьому році “говорить Віллі Лайне. «На весну цього року вже підписаний контракт на поставку операційних столів, масажних столів і крісел пацієнта на суму вище півмільйона євро».

Восени 2015 року Lojer поставив 70 електрогідравлічних операційних столів в Індонезію. Загальна сума контракту склала близько 2 мільйонів євро, ставши найбільшою одномоментною угодою в історії компанії. За останні 10 років експорт Lojer виріс в 3 рази.