Image

Lojer отримав звання головного постачальника 2019 року

У вересні в Тампере пройшла друга за величиною галузева виставка субпідрядників в Європі – Alihankinta 2019. Всі п’ять залів виставкового і спортивного центру Тампере заповнили понад 1000 учасників, які прибули в Тампере з приблизно двадцяти різних країн. Темою виставки 2019 року був стійке виробництво.

Фінська асоціація закупівель і логістики (LOGY) присудила компанії Lojer звання головного постачальника 2019 року. Нагороду отримали генеральний директор компанії Lojer Oy Віллі Лайне, голова правління Томмі Салонен і директор з виробництва Юкка Суні.

Нагороди вручаються з 1987 року і спрямовані на підвищення конкурентоспроможності та розвиток зв’язків в обробній промисловості Фінляндії. На думку комітету з присудження нагород, компанія Lojer послідовно і етично розвиває власну мережу закупівель. Відповідно до стратегії закупівель Lojer, матеріали, по можливості, закуповуються у місцевих і навіть регіональних постачальників, про що свідчить той факт, що Lojer отримала знак Ключового прапора (Avainlippu) для всієї виробленої компанією продукції.

«Закупівлі пов’язані не тільки з ефективністю і вартістю, але і з цінностями компанії. Вітчизняне виробництво і довгострокові партнерські відносини – це цінний вибір для Lojer », – говорить генеральний директор Віллі Лайне. Команда виробників продукції Lojer постійно працює зі своїми виробниками деталей і постачальниками.

«На додаток до відмінних фізичних характеристик товарів, компанія домоглася успіху в комерціалізації своїх послуг в таких областях, як фінанси, оренда, технічне обслуговування і переробка», – каже Томі Пармасуо, голова комітету з присудження премії LOGY.