Image

Lojer купляє госпітальний бізнес Merivaara

Виробник госпітального обладнання Lojer Oy з Састамали купив бізнес компанії Merivaara Oy з Лахті. Узгоджена угода включає в себе придбання бізнесу Merivaara Oy з виробництва та дистрибуції медичних ліжок, столів для огляду, каталок і ліжок для допомоги породіллі. Після завершення угоди Lojer стане найбільшим в Скандинавії виробником медичних ліжок. Merivaara буде продовжувати займатися розробкою рішень світового класу для операційних залів, таких як інтегровані системи управління, операційне світло, хірургічні столи, а також рішення для операційних під ключ.

Річний оборот придбаних бізнес-напрямків становить близько 9 мільйонів євро. В результаті угоди Lojer візьме на себе управління виробництвом і продажем лікарняного обладнання Merivaara в Фінляндії, Швеції та Норвегії, а також придбає значний портфель прав інтелектуальної власності і численні реєстрації продуктів по всьому світу. 28 співробітників Merivaara Group перейдуть в штат Lojer в Фінляндії і Норвегії. Виробництво госпітального обладнання буде продовжено, як і раніше, в Лахті, Фінляндія, де у Lojer вже є інший бізнес. Lojer матиме право використовувати назви продуктів, пов’язаних з Merivaara, протягом наступних чотирьох років.

«Завдяки цій угоді Merivaara зміцнює свої позиції технологічного лідера у виробництві обладнання для операційних залів. В останні роки ми зосередилися на комплексних рішеннях для операційних і розробці продуктів і систем для підвищення продуктивності, таких як наше всесвітньо відоме освітлення для операційних. Ми також вклали значні кошти в розробку наших передових операційних столів, категорію продуктів, які ми маємо намір і далі зміцнювати на міжнародному рівні протягом цього року », – говорить керуючий директор Merivaara Ярі Кайя.

Зміцнення стратегії Lojer і розширення асортименту продукції

В рамках цієї угоди Lojer отримує напрямки ліжка для породіллі Merivaara, ліжка для немовлят і підлітків, для для реанімації та виходжування. Власний асортимент Lojer вже давно включає в себе медичні ліжка, а також операційні столи, оглядові та реабілітаційні столи.
«Ця угода відповідає нашій стратегії розвитку, а набутий продуктовий портфель чудово доповнює наш асортимент. Як тільки угода буде завершена, ми зможемо запропонувати рішення для пацієнтів будь-якого віку – від немовлят до людей похилого віку. Ми також придбаємо значний каталог обладнання для сервісу і запасних частин, що зміцнить нашу діяльність з обслуговування в Фінляндії, а також в інших країнах Північної Європи », – пояснює керуючий директор Lojer Віллі Лайне.

Компанії з віковою історією цінують фінську якість

І Merivaara і Lojer вважають надзвичайно важливим підтримувати бізнес в Фінляндії. «Обидві компанії мають більш ніж столітню історію промислового виробництва в Фінляндії. Ми пишаємося тим, що ми фіни, пишаємося фінської промисловістю, і дуже раді, що завдяки цій комерційній угоді наш бізнес залишиться в Фінляндії. Ми раді служити найщасливішій нації світу з найкращим в світі медичним обладнанням і послугами », – резюмують Ярі Кайя і Віллі Лайне.

Додаткова інформація:
Ярі Кайя,
Керуючий директор, Merivaara Oy,
тел. 041 7100 490,

Віллі Лайне,
Керуючий директор, Lojer Oy,
тел. 010 830 6715,

Merivaara Oy
Група Merivaara є лідером в області технологій охорони здоров’я і промислового дизайну, приділяючи основну увагу рішенням, які підтримують діяльність в операційних залах. Наші довгострокові відносини з нашими клієнтами беруть свій початок в 1901 році, коли компанія почала виробляти залізні лікарняні ліжка, що значно поліпшило гігієну лікарень. Сьогодні наші програми, обладнання та послуги підвищують безпеку пацієнтів, якість і продуктивність хірургічної допомоги в провідних лікарнях світу. Merivaara має бізнес в більш ніж 120 країнах. Світильники для операційних залів Merivaara Q-Flow ™ були удостоєні премії Red Dot Award 2017 і Гран-прі Fennia Prize 2017.

Lojer Oy
Lojer Group є найбільшим виробником і постачальником госпітального обладнання, а також обладнання та аксесуарів для фізіотерапії в Скандинавії. Компанія виробляє медичні ліжка, операційні столи, оглядові та реабілітаційні столи на власних підприємствах в Састамале і Кемпеле, Фінляндія. Заснована в 1919 році, компанія налічує близько 150 чоловік і є головним роботодавцем Фінляндії в своїй області. Оборот групи становить близько 29 мільйонів євро до цієї угоди і близько 38 мільйонів євро після її завершення. Більше 60% продукції компанії поставляється на експорт, частка експорту операційних столів становить 95%. До групи також входять торговельні компанії в Швеції, Норвегії і Росії.