Медичне ліжко для догляду за пацієнтами Afia

Медичне ліжко для догляду за пацієнтами Afia

Хіт продажу серед медичних ліжок

Головні характеристики:

 1. Розроблене з урахуванням вузьких дверних пройомів
 2. Торці ліжка з масиву дерева і знімна, гігієнічна основа з ABS-пластику
 3. Призначене для тривалого використання з низькими витратами на весь цикл використання
Медицинская кровать для ухода за пациентами Afia

Загальна інформація

Новинка від компанії Lojer – абсолютно новий продукт в нашому асортименті. Медичне ліжко Afia має цілу низку функцій і може бути опущене на ніч буквально до підлоги, що значно знижує ризик травми через падіння з ліжка. Вражаючий діапазон регулювання висоти і широкий асортимент додаткових аксесуарів сприяє створенню безпечних умов реабілітації та одужання пацієнтів, полегшуючи, в той же час, роботу осіб, які здійснюють догляд. Механізми бічних рейок ліжка поставляються у варіантах блокування однією або обома руками, в залежності від умов застосування. Ліжко Afia – задовольняє вимогам рішенню за прийнятною ціною як для догляду в домашніх умовах, так і для професійного застосування.

Ложе ліжка виконано з гігієнічного ABS пластику на основі акрилонітрилу з вентиляційними отворами. На такому ложі матрац з піноматеріалу зберігає свої властивості краще, ніж на звичайному ложі з металевої сітки. Ложе легко знімається для чищення і дезінфекції.

Медичне ліжко Afia є стильним, якісним предметом інтер’єру без збитку для функціональності, в повній мірі поєднуючись з нашим асортиментом приліжкового обладнання і крісел. Торці ліжка виконані з цільного дерева, що забезпечує його більшу довговічність, ніж у звичайних ліжок. Високоякісне епоксидне покриття гарантує тривалий термін служби; наша компанія є єдиним виробником, який піддає сталеві деталі абразивній струменевій обробці перед нанесенням епоксидного покриття.

 

Медичне ліжко Afia характеризується безпечною електричною системою при зниженій напрузі 24 В; електродвигуни та блоки управління в цілях безпеки виконані з захистом від бризок і з подвійною ізоляцією. За особливим замовленням ліжка можуть бути обладнані панеллю керування для медсестри, яка забезпечує при необхідності можливість заблокувати функції ліжка, щоб перешкодити регулювання ліжка пацієнтом. Ліжко спроектоване відповідно до стандартів ЄС на медичні ліжка.

Медичні ліжка Afia поставляються з колесами  з індивідуальним або центральним блокуванням.

Модельний ряд

ScanAfia PRO HS-280/290: 2-секційне ліжко з електричним регулюванням висоти і задньої секції

ScanAfia PRO HS-480/490: 4-секційне ліжко з електричним регулюванням висоти, задньої секції, секції стегна та секція гомілки.

Image

Технічні характеристики:

 • Торці з цільного дерева, матеріал береза ​​або бук
 • Регульовані здвоєні відкидні бічні огородження з кнопкою фіксації на спинці ліжка. Фіксація однією рукою центральної ручки по особливому замовленню
 • Регулювання висоти і спинної секції за допомогою ручного пульта (1332HS280 і 1332HS290)
 • Регулювання висоти, спинної секції, секції стегна та секції гомілки за допомогою ручного пульта (1332HS480 і 1332HS490)
 • Колеса діаметром 125 мм з центральним блокуванням, одне направляюче колесо
 • Гнізда під штатив для внутрішньовенних вливань і два гнізда під дугу для активації пацієнта
 • Дихаюче чотирьохсекційне ложе з ABS пластику на основі акрилонітрилу з кріпленнями під матрац. Секції ліжка легко знімаються для чищення
 • Широкий діапазон аксесуарів
Медичне ліжко для догляду за пацієнтами Afia
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
РОЗМІРИ
ПРИЛАДДЯ
ЗАПИТАТИ ПРО ЦЕЙ ПРОДУКТ