Матраци Merivaara

Матраци Merivaara

Широка лінійка матраців для різних потреб

Merivaara Basic

Merivaara Basic - це хороший базовий матрац для пацієнтів з низьким рівнем ризику в лікарнях, будинках для людей похилого віку та на домашньому догляді. Рекомендована вага для використання в лікарнях <150 кг. Наповнення: вогнетривка піна D33145 (33 кг / м³).

Чохол з гігієнічної тканини, що легко чиститься з поліуретановим покриттям, тканина водонепроникна, але пропускає вологу, що дозволяє шкірі дихати.

Займистість за стандартом IMO FTPC частина 9. Продукт має маркування CE.

Країна виробництва Фінляндія. Надійний і простий у догляді матрац.

Розміри 75/80/85/85 x 200 x 12 см

Merivaara Basic

Fysicon Comfort 33

Fysicon Comfort 33

Fysicon Comfort-33 - це прекрасний матрац для використання в лікарнях, будинках для людей похилого віку та на домашньому догляді. Рекомендована вага для використання в лікарнях <150 кг. Наповнення: вогнетривка піна D33145 (33 кг / м³) з зональними бороздками на одній стороні. Чохол з гігієнічної тканини, що легко чистити з поліуретановим покриттям, тканина водонепроникна, але пропускає повітря і дозволяє шкірі дихати. Є можливість вибрати більш м'яку або звичайну сторону, завдяки поперечним надрізам з одного боку. Займистість за стандартом IMO FTPC частина 9. Продукт має маркування CE. Країна походження Фінляндія.

Високоякісний матрац з рифленою поверхнею. Розміри: 75/80/85/85 x 200 x 13 см


Fysicon MiniMax 13

Fysicon MiniMAX - це матрац, що знижує тиск, для пацієнтів з низьким або середнім ризиком виникнення пролежнів в лікарнях, будинках для людей похилого віку та при домашньому догляді. MiniMAX може використовуватися для пацієнтів вагою 40 - 150 кг і забезпечує найкращу підтримку і м'якість для всіх користувачів. Внутрішня частина матраців MiniMAX має три шари: зверху - м'який в'язкопружний поролон, в середині шар, що більш підтримує і знизу важкий шар. Чохол з гігієнічної тканини, що легко чистити з поліуретановим покриттям, тканина водонепроникна, але пропускає вологу, що дозволяє шкірі дихати.

Займистість за стандартом IMO FTPC частина 9. Продукт має маркування CE. Країна виробництва Фінляндія.

Новий матрац проти пролежнів, для якого розмір не має значення. Розміри 75/80/85 x 200 x 13 см.

Fysicon MiniMax 13

Матрацы Merivaara

Fysicon Evacuation MiniMax 13

Fysicon Evacuation MiniMax 13 - це матрац, що знижує тиск, для пацієнтів з низьким / середнім ризиком виникнення пролежнів в лікарнях, будинках для людей похилого віку та при домашньому догляді. MiniMAX може використовуватися для пацієнтів вагою 40 - 150 кг і забезпечує найкращу підтримку і м'якість для всіх користувачів. Підстава матраца MiniMAX має 3 шари: зверху м'яка в'язкопружна піна, посередині шар, що підтримує і знизу важкий шар. Поверхня та бокові сторони чохла виконані з гігієнічної тканини з поліуретановим покриттям, водонепроникна, але повітря проникає. Завдяки інтегрованим евакуаційним ременям один і той же матрац простий у використанні як при звичайному догляді за пацієнтом, так і при евакуації. Немає необхідності в окремому евакуаційному простирадлі.

Займистість за стандартом IMO FTPC частина 9. Матраци Fysicon Evacuation MiniMax 13 маркування CE.

Країна виробництва Фінляндія. Один і той же матрац підходить для пацієнтів різної ваги, так як поверхня м'яка, а нижні шари підтримують пацієнтів з великою вагою.


Дитячі матраци

Хороші базові матраци для новонароджених і дітей. Основою матраців серії 902 і 905 є вогнетривкий пінопласт R25085 (25 кг / м³). У серії 908 основа з вогнетривкої піни D33145 (33 кг / м³). Чохол з гігієнічної тканини, що легко чистити з поліуретановим покриттям, тканина водонепроникна, але пропускає вологу, що дозволяє шкірі дихати. Займистість за стандартом IMO FTPC частина 9.

Всі матраци Fysicon мають маркування CE.

Країна виробництва Фінляндія. Надійні і прості в догляді матраци, які можна використовувати з обох сторін.

Розміри 38 x 62 x 5 см, 60 x 120 x 8 см, 75 x 160 x 12 см.

Fysicon MiniMax 13

Матрацы для каталок Merivaara Antistatic

Матраци для каталок Merivaara Antistatic

Матраци призначені для каталок в лікарнях. Підстава: вогнетривка HR-піна R50200 (50 кг / м³). Чохол з чорної антистатичної тканини з поліуретановим покриттям, тканина водонепроникна, але пропускає вологу, що дозволяє шкірі дихати. Блискава з одного боку. Фіксація липучкою на ложе каталки і за допомогою 4 ременів на рамі.

Матрац 51781 також має з боків дві смуги. З кількома липучками матраци легко закріплюються на каталці. Займистість за стандартом IMO FTPC частина 9.

Матраци мають маркування CE. Країна виробництва Фінляндія. Розміри 65 x 193 x 5/8 см.

ЗАПИТАТИ ПРО ЦЕЙ ПРОДУКТ