«Manuthera 242 дозволяє використовувати необмежену кількість технік»

Реабілітаційний стіл Manuthera 242 знімає напругу м’язів і забезпечує їх гнучкість, а також міжхребцеву рухливість. Універсальні варіанти лікування і діагностики забезпечують найкраще можливе лікування.

Пентті Ніємі, мануальний терапевт команди Фінляндії з легкої атлетики та боротьби, використовує стіл Manuthera 242, розроблений компанією Lojer для топових спортсменів. Ніємі високо цінує універсальність столу для процедур.

  • Manuthera 242 дозволяє використовувати необмежену кількість різних технік. Проявив творчий підход, терапевт может також розробляти нові техніки. Manuthera 242 дозволяє здійснювати тристоронній вигин у всіх напрямках, що дозволяє мобілізувати грудний відділ хребта і ребер пацієнта унікальним чином. Терапевт може перевірити рухливість пацієнта і таким чином визначити, де відбувається затягування або тиск на нерв.

Кілька процедур прискорюють лікування

Терапевт не повинен піднімати або скручувати пацієнта, а це означає, що лікування може бути легше та безболісніше. Це дозволяє скоротити проміжки між процедурами і тим самим прискорити одужання. Занадто рідко виконуємі процедури можуть призвести до того, що м’язи застояться до початкового стану.

  • Це людська мускулатура. Навіть якщо ви сьогодні все виправите, завтра м’язи можуть знову стати напруженим. Тому добре використовувати три-чотири процедури в тиждень.

Ви можете обробляти грудний відділ хребта по хребцям, і лікування може бути точно спрямоване на потрібні хребцеві інтервали. Коли пацієнт лежить на боці, добре вікриваються м’язи тазу та сідниць. Універсальна мобільність столу дозволяє легко мобілізувати та розтягнути потрібну зону.

Турбота як про спортсменів, так і про офісних працівників

Manuthera 242 особливо підходить для спортсменів як лікувальний стіл. Він має хороші можливості для обробки верхніх областей плечей. Наприклад, для метальників (спис, бейсбол тощо) необхідно стежити за рухливістю і еластичністю опорних тканин грудей і ребер, щоб підтримувати здоров’я плечового суглоба і ліктьового суглоба.

Середня частина тіла пацієнта легко позиціонується на столі, і пацієнта можна безпечно переміщати без тиску на хребець.

  • Для сухих хребців корисно отримати активність і гідратацію, – каже Ніємі.

Manuthera 242 також забезпечує м’яку, але ефективну мобілізацію грудного відділу хребта і реберних суглобів. Крім спортсменів, він особливо підходить для офісних працівників, у яких верхня частина плеча може легко “замерзнути” через їх робочі постави.

Вузький стіл робить його ергономічним

Manuthera 242 ергономічна як для терапевта, так і для пацієнта. На столі є різні опорні точки, якими може скористатися терапевт. Лікувальний стіл досить вузький, щоб терапевт міг використовувати власну масу тіла в різних техніках.

  • У той же час, за словами Ніємі, стіл досить вузький і міцний.

Процедурний стіл Manuthera 242 пропонує цілий ряд можливостей для того, щоб пацієнт знаходився в комфортному і невимушеному положенні під час процедури. Кожен пацієнт має свою структуру тіла, а Manuthera 242 гарантує кожному можливість ергономічно відрегулювати положення.